Nyitott, lelkes, csapatban gondolkodó, motivált munkatársak jelentkezését várjuk 8 órás munkakörben, ahol szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges. Irodánk ARCHICAD-et használ, ennek ismerete alapkövetelmény, illetve Photoshop,  Lumion programokban való jártasság előnyt jelent.

Betölthető munkakörök:

  • Építész munkatárs

Látványtervezés, BIM modell építés, Tanulmánytervek, Engedélyezési tervek és Kiviteli tervekben való közreműködés

Irodánk fő profilja társasházak tervezése úgy, hogy minden egyes telekre megtaláljuk az oda tökéletesen illeszkedő egyedi épületet azzal a kialakítással hogy a jövőbeni lakók örömmel éljenek az épületben, építészeti értéket teremtsünk, és a Megbízónk is maximálisan elégedett legyen a végeredménnyel. Ez nem könnyű folyamat. Kreatívnak, igényes építésznek kell lenni és mellette az excelben is minden beépítési mutatónak a határon kell teljesíteni. Megbízásainkat annak köszönhetjük hogy a velünk kapcsolatba kerülő beruházók újra és újra visszatérnek hozzánk, ezzel folyamatos fejlődési lehetőséget adnak nekünk.

Ha szeretnél részt venni ebben a folyamatban jelentkezz és találkozzunk!

Gábor Kálmán_+36203885669_gklaman@gsepitesziroda.hu